Burada okul hakkında önemli bilgiler bulacaksınız.


Yüz yüze dersler hala askıda / acil bakım için kayıt
Sevgili ebeveynler! Sevgili öğrenciler!

SINIFLAR:
11 Ocak 2021'den itibaren yüz yüze dersler veya diğer okul etkinlikleri olmayacak. Önümüzdeki hafta 18-21 Ocak'tan itibaren yüz yüze derslerin hangi sınıflarda ve hangi koşullarda tekrar yapılacağına karar verilecek. Lütfen kendinizi burada ana sayfamızda veya moodle'da bilgilendirin.

Temel olarak, moodle platformumuz aracılığıyla ödev ve ders içeriği alırsınız. Okuldan malzeme paketlerinin ne ölçüde alınacağını, lütfen ilgili sınıf ve / veya konu öğretmeniyle görüşün.

Sınıf çalışması için öğrenciler, muhtemelen küçük gruplar halinde de okula davet edilebilir. Mazeret olarak tıbbi hastalık bildirimi gereklidir, aksi takdirde derece yetersiz kalır (6).

ACİL DURUM DESTEĞİ:
11 Ocak, 21 Ocak Pazartesi gününden itibaren 1-7 sınıflarındaki öğrencilere acil bakım sunuyoruz. Kayıt için ön koşul, her iki yasal vasinin de mesleki faaliyetleri nedeniyle denetim yapmalarının fiilen engellenmesi ve başka bir denetçinin bulunmamasıdır. Bu durumda ebeveynler derhal sekreterlikle iletişime geçmelidir:

Tel: 07731 - 92 43 910 veya sekretariat @ Hebelschule-singen.de veya posta ile veya posta kutumuza bırakarak (ana girişte).
Lütfen belirtin:
•    Çocuğun ismi
•    Harika
• hangi günlerde ve hangi saatlerde acil bakıma ihtiyacınız olduğu

Acil bakım, normal öğretim zamanlarında sunulur. GTS'ye kayıtlı ilkokul öğrencileri için öğleden sonra acil bakım da sunulabilir. Öğle yemeği verilmez. Bu durumda lütfen çocuğunuza yeterince yiyecek ve içecek verin.

Saygılarımla
okul yönetimi